Contact
Contactpersonen

Verkoop Binnendienst

Marianne Wijgman
Telefoon: 0575-59 96 14
E-mail: marianne.wijgman@eriksenstaal.nl

Diny de With
Telefoon: 0575-59 96 22
E-mail: diny.dewith@eriksenstaal.nl

Willy Gosselink
Telefoon: 0575-59 96 08
E-mail: willy.gosselink@eriksenstaal.nl

Jan Pool
Telefoon: 0575-59 96 06
E-mail: jan.pool@eriksenstaal.nl

OVERIGE CONTACTPERSONEN

Oscar Bomhof (Account Manager)
Telefoon: 0620 386 983
E-mail: oscar.bomhof@eriksenstaal.nl

Wilma van Deukeren (Verkoop Binnendienst)
Telefoon: 0575-59 96 07
E-mail: wilma.vandeukeren@eriksenstaal.nl

André Buiting (Algemeen Directeur)
Telefoon: 0575-59 96 01
E-mail: andre.buiting@eriksenstaal.nl

 

Xander Vos (Directeur Slimline Buildings)
Telefoon: 0575-59 96 50
E-mail: xander.vos@slimlinebuildings.com

Hans Hilbrands (Ambassadeur Copiam Group)
Telefoon: 0575-59 96 00
E-mail: hans.hilbrands@copiam.group